Bulutt Market nedir?
İşinizi kolaylaştıracak yazılım
çözümleri Bulutt Markette!

Bulutt Market, işletmenizin ihtiyaçlarına cevap verecek olan en güncel bulut çözümlerinin sunulduğu sanal mağazadır.Bulutt Market ile en güncel teknolojiye sahip birçok bulut tabanlı hizmete düşük maliyetlerle ulaşıp, süreçlerinizi etkin ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bulutt Market sayesinde teknoloji ihtiyaçlarınızı en güvenilir çözüm ortağınızdan alarak sadece işinize odaklanmanın keyfini yaşarsınız.

Dünyada ve Türkiye’de markalaşmış en güncel yazılım ve altyapı çözümleri Bulutt Market çatısı altında sunulmaktadır. Bulutt Market Hizmetleri, işletmelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda eklenecek olan yeni servislerle günden güne büyümeye devam edecektir.

Neden Bulutt Market
  • Uygun maliyetli iş çözümleri.
  • Şirketlerin en güncel teknolojik ihtiyaçlarına cevap veren birçok çözüm tek bir çatı altında.
  • Bütün yazılım ve altyapı ihtiyaçları en güvenilir çözüm ortağınızdan Türk Telekom güvencesiyle.
  • Online satış ile hiç ofise uğramadan web sitesi üzerinden hizmetleri satın alma imkanı.
Bulutt Market’i nasıl kullanırım?

Bulutt Market’i kullanmak oldukça basittir! Bulutt Market’e web sitesi üzerinden üye olur ve üyeliğiniz aktive olduktan sonra bulut teknolojilerini online olarak almaya başlayabilirsiniz. TTNET Tek Şifre kullanıcıları ise Tek Şifresiyle giriş yaparak üyelik oluşturabilir. Üyeliğiniz başarıyla oluşturulduktan sonra e-posta adresinize yollanacak olan Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerinizle Bulutt Market sitesine giriş yaparak sipariş işlemlerinizi tamamlayabilir ve hesabınızı yönetebilirsiniz.

Bulutt Market’ten kimler yararlanabilir?

Bulutt Market’te bütün küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerimiz için teknoloji hizmetleri yer almaktadır. Tek yapmanız gereken web sitesi üzerinden üye olmak ve gerekli aktivasyon adımlarını tamamlamaktır.

Bulutt Market ile ilgili nereden destek alabilirim?

Bulutt Market ile ilgili 444 5 444 üzerinden destek alabilir; soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.